Porównywarka Leasingowa

Porównywarka leasingowa to narzędzie do sprawdzenia najlepszych ofert leasingu. W kilku krokach porównasz propozycje wszystkich wiodących firm leasingowych w Polsce. Otrzymasz pełne zestawienie i upewnisz się, czy wybrana firma leasingowa to najlepsze rozwiązanie. Nasza porównywarka leasingu jest w 100% darmowa.

Porównaj Oferty

Dowiedz się

Jak działa porównywarka leasingowa?

Nasza porównywarka leasingowa pozwoli Ci porównać wszystkie oferty leasingu w jednym miejscu. Wystarczy, że wprowadzisz wybrane przez siebie parametry, a mailowo otrzymasz zestawienie najbardziej korzystnych propozycji. Codziennie sprawdzamy najlepsze firmy leasingowe i ich aktualną ofertę, aby nasze porównanie było zawsze wiarygodne. Oferty leasingu zmieniają się każdego dnia, więc nawet jeśli wybrałeś już wcześniej leasingodawcę to warto porównać oferty na dzień dzisiejszy. Wystarczy kilka kliknięć, a nasza porównywarka leasingowa zrobi wszystko za Ciebie. 
Przy porównaniu ofert warto również zwrócić uwagę na usługi dodatkowe, których ceny i zakres mogą się znacząco różnić. Porównamy dla Ciebie oferty leasingu operacyjnego, leasingu finansowego, a nawet pożyczki leasingowej.

Związek Leasingu Polskiego zrzesza wszystkie największe firmy leasingowe w kraju. Porównywarka pozwala zweryfikować i porównać oferty tych firm w kilku krokach. Wszystko całkowicie za darmo.

Porównywarka - Najczęściej zadawane pytania

Proces porównania ofert leasingu na naszej platformie jest niezmiernie prosty. Wystarczy, że wprowadzisz wymagane dane w formularzu, a uzyskasz darmowe zestawienie najlepszych ofert leasingu dostępnych na rynku.

W zależności od posiadanej oferty nasza porównywarka pozwala zaoszczędzić nawet kilka procent na koszcie całkowitym. Często jest to nawet ponad 3% wartości przedmiotu leasingu. Mieliśmy przypadki, gdzie nasza oferta była lepsza o nawet 7% od oferty z banku, gdzie klient posiadał konto firmowe.

Ilość ofert w porównaniu jest zależna przedmiotu finansowania oraz wybranych parametrów leasingu. Dzieje się tak, ponieważ niektóre firmy leasingowe oferują finansowanie na szeroki zakres przedmiotów, a inne sfinansują jedynie samochody osobowe. Skrajne parametry umowy, takie jak okres lub wykup, również są inne u poszczególnych leasingodawców.

Tak, możesz przesłać do nas dowolną ilość formularzy. Przygotujemy oferty na wszystkie nadesłane konfiguracje. Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednimi parametrami leasingu dobrze jest skontaktować się z naszym specjalistą. Możesz również w uwagach opisać na czym Ci zależy lub inne parametry jakich oczekujesz.

Jeśli spodobała Ci się kalkulacja z naszego porównania ofert to jak najbardziej możesz z niej skorzystać. Jesteśmy renomowanym brokerem leasingowym i pomożemy Ci zrealizować transakcję od początku do końca. Za swoją pomoc nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Porównywarka Leasingu Online

Porównanie ofert leasingu nigdy nie było tak proste. Porównywarka leasingu online to idealne narzędzie dla każdej firmy. Kilka kliknięć dzieli Cię od oferty tańszej nawet o kilka procent. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie zestawienie ofert.

+15 Firm Leasingowych

Współpracujemy z najlepszymi firmami leasingowymi w Polsce. Starannie dobieramy firmy w naszej ofercie.

Szybki Ranking Ofert

Przygotowujemy zestawienie ofert najszybciej jak to możliwe. Nie tracisz czasu na samodzielne wyszukiwanie ofert u wszystkich leasingodawców.

Profesjonalna Obsługa

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie procesowania wniosków i umów leasingu. Pomagamy na każdym etapie transakcji.